skialpové lyže

Sleva! skialpové lyže Völkl VTA 80+pásy Völkl Skin Pin, 17/18 Zobrazit větší

skialpové lyže Völkl VTA 80+pásy Völkl Skin Pin, 17/18

Völkl

skladem

Cena včetně DPH: 7 899 Kč

Původní cena: 12 890 Kč

Sleva: - 39 %

Skialpové lyže VTA 80+pásy

Moderní touringové lyže, které jsou navrženy a vyrobeny přesně pro potřeby nových zájemců o pohyb ve volném terénu.

Mají moderní tvar i konstrukci, nízkou váhu, jsou stabilní a snadno ovladatelné, a to jak v hlubokém sněhu, tak i na upravených svazích.

Klíčové vlastnosti pro výstup i pro sjezd, má model VTA80 díky kvalitnímu vícevrstvému dřevěnému jádru Tourlite Woodcore a pevné konstrukci Power Shell.

Hlavními přednostmi modelu VTA80 je vysoká torzní tuhost (tolik žádaná při výstupech, traverzech či sjezdech na tvrdém povrchu), tvar se střední hodnotou klasického průhybu (Camber) ve střední části lyže (Moderate Taper), doplněný o lehce přizvednutou špičku lyže (Tip Rocker), který výrazně usnadňuje ovládání při jízdě v hlubokém sněhu.


Geometrie:

  • 118/80/100


Délka/Rádius

  • 163cm/16.5m
  • 170cm/18.5m


hmotnost: 1250 g (170 cm)

Lyže jsou v setu s Völkl pásy s technologií Skin Pin.


Technologie:

  • TIP ROCKER

Klasické prohnutí lyže s lehce přizvednutou špičkou. Pokud je lyže plně zatížena tak je špička nejvíce zvednutá, při zahájení obloku je kontaktní hrana nejkratší - lehčí zahájení oblouku. Pokud je lyže nahnuta o více jak 35°, tak je kontaktní hraná po celé délce lyže a to zaručuje klidnou jízdu v oblouku. Vhodné pro začátečníky a lehce pokročilé.

  • POWER SHELL

Lehké a funkční spojení lyže - vázání vytvořené speciálně pro juniorské modely, kde je nutný harmonický průhyb po celé délce lyže, který výrazně usnadňuje zatáčení a ovládání vůbec.

  • TourLite Woodcore

Kombinace buku, topolu a lehké paulownia vede k velmi lehké konstrukci dřevěného jádra, která se ukázala být zvláště vhodná pro turistická lyže.

  • skluznice P Tex 2100


Lyže jsou včetně Völkl pásů s technologií Skin Pin

Systém upnutí stoupacích pásů SKIN PIN: pásy mají na špičce kovový kolík, který se při připevňování pásů protáhne zespoda otvorem v přední části lyže a pootočením zajistí; pásy Völkl jsou vždy ušité na míru přesné geometrii příslušného modelu.

Zboží ve stejné kategorii